Back

Stránka třídy 1. C

Olympijské hry 1.-3. ročníku - 31. 5. 24

Děti z 1., 2. a 3. ročníku oslavily svůj svátek – Den dětí – Olympijskými hrami. Přesto, že předpověď nebyla příznivá, počasí se nakonec umoudřilo a dokonce vysvitlo sluníčko. Hry tedy bylo možné zahájit tradičním způsobem – božstvo z Olympu přineslo olympijský oheň a vlajku. Soutěžilo se v atletických disciplínách, zapojili se téměř všichni žáci a dávali do boje všechno. Však v sázce byly také olympijské medaile z drahých kovů! Úsměv na tváři nakonec nechyběl nikomu, všichni si dopoledne užili.

Kořeny - 16. 4. 24

Na celé dopoledne jsme se stali součástí podzemí. Zažili jsme, jak si pod zemí poradí krtek, žížaly a jak vypadají různé kořeny. Viděli jsme spoustu zajímavých a užitečných věcí. Bylo to báječné!

Trenéři ve škole nás stále baví

Městská knihovna v Kladně - 9. 4. 24

Dětem se moc líbilo povídání o knihách, mohly si je prohlédnout. Také ukázaly paní knihovnici, jak už umí číst a zahrály si divadlo.

Masopust - 21. 2. 24

Trenéři do škol - 26. 1. 24

Trénink a loučení s báječným trenérem Jakubem Bohuslávkem. Moc děkujeme, velice jsme si to užili.

Tři králové - 5. 1. 24

V pátek 5. 1. 2024 se z nás stali "TŘI KRÁLOVÉ". Chodili jsme vinšovat po škole a moc jsme si to užili.

Vánoční besídka - 21. 12. 23

Poslední den před vánočními svátky jsme si ve škole moc užili. Přišel k nám Ježíšek, vyrobili jsme bramborový salát a vajíčkovou pomazánku a všem moc chutnalo.

Návštěva Lega - 4. 12. 23

Ve čtvrtek 4.12.2023 se 1. C byla podívat v Legu. Za to velké díky paní Kovalčikové, tetě našeho Luboška. Výlet se vydařil, cestu jsme zvládli s dobrou náladou, v Legu na nás čekalo pohoštění (luxusní ovoce), viděli jsme nové, tajné modely a navíc ještě dostali dárek. Moc jsme si to užili! Děkujeme celému teamu, který se o nás staral!

Rádi tvoříme

Halloween - 31. 10. 23