Back

Mikuláš na 1. stupni - 5. 12. 24

Dne 5. prosince se na naší škole konala tradiční Mikulášská nadílka. Žáci z druhého stupně se proměnili v Mikuláše, čerty a anděly a obcházeli třídy na prvním stupni. Velké díky patří všem žákům z druhého stupně, kteří se zapojili, a také učitelům, kteří pomohli s organizací. Akce byla pro všechny zúčastněné krásným zpestřením adventního období. Těšíme se, že si tuto tradici opět zopakujeme i v příštím roce!