O pejskovi a kočičce - Jak si dělali dort
Divadelní představení pro družinu
V rámci spolupráce 2. stupně a školní družiny se 10. června uskutečnila úspěšná divadelní akce – představení O pejskovi a kočičce: Jak vařili dort. Žáci navštěvující předmět Dramatická výchova si připravili tuto klasickou pohádku Josefa Čapka. Divadelní soubor byl rozdělen do dvou skupin, které sehrály inscenaci paralelně na stejném jevišti. Svým vystoupením pobavili žáky školní družiny příběhem o tom, jak se dort pejskovi a kočičce „povedl“. Po skončení představení následovalo společné hraní živého pexesa mezi účinkujícími a dětmi z družiny.
Divadelní dort se nakonec skutečně povedl — alespoň podle úsměvů všech diváků!

