Back

Sportovní třídy

HomeSportovní třídy

🌟 Objevte svůj sportovní potenciál na naší základní škole s jedinečným programem sportovních tříd! 🏀⚽

Zveme všechny nadšence pro pohyb a sportování na druhém stupni základní školy k účasti na našem vzdělávacím programu – sportovní třídě s rozšířenou výukou tělesné výchovy!

Co můžete očekávat od naší sportovní třídy?

🏃‍♂️ Výuka tělesné výchovy: Žáci sportovních tříd mají rozšířenou výuku tělesné výchovy na 5 vyučovacích hodin. Součástí hodin tělesné výchovy je výuka plavání. Hodiny tělesné výchovy jsou vedeny aprobovanými učiteli, kteří spolupracují s trenéry různých sportů.

⚽🏀 Různorodá sportovní nabídka: Výuka tělesné výchovy je zaměřena na všestranný sportovní rozvoj. Žáci se v hodinách seznamují s různými druhy sportovních aktivit, rozvíjí své pohybové schopnosti a zdokonalují své pohybové dovednosti.  Naše sportovní třída vám umožní objevit a vyzkoušet různé sporty, jako jsou fotbal, florbal, basketbal, volejbal, atletika, gymnastika a další. Velmi často jsou do hodin TV zařazovány netradiční sporty: kinball, barevný volejbal, flag-fotbal, in-line bruslení, tenis, bruslení, bojové sporty, parkour a další. Žáci sportovních tříd mají možnost zúčastnit se lyžařských zájezdů a sportovních kurzů.

📚🏆 Vyvážená kombinace studia a sportu: Věříme, že sport může posilovat nejen tělo, ale také mysl. Proto klademe důraz na udržování vyváženého poměru  teoretické výuky a sportu. Součástí výuky ve sportovních třídách jsou besedy se sportovci, trenéry, výživovým poradcem a lidmi, kteří se v oblasti sportu pohybují.

👫🌟 Týmová spolupráce a kamarádství: Naše sportovní třída vytvoří prostředí, kde se setkáte s podobně smýšlejícími spolužáky, kteří mají stejnou vášeň pro sport. Vytvoříte nejen sportovní úspěchy, ale i trvalá přátelství a společně budete motivovat jeden druhého. Naši žáci sportovních tříd jsou nedílnou součástí sportovní reprezentace školy.

📢 Připravte se na sportovní dobrodružství! Získejte jedinečnou příležitost rozvinout své sportovní dovednosti a objevovat svůj potenciál na naší základní škole se sportovní třídou. Nechte se inspirovat a vyzkoušejte nové výzvy, které vám tento program přinese.

Talentové zkoušky do sportovní třídy

Talentové zkoušky do sportovní třídy

od
998 Tuto událost si zobrazilo 998 lidí.

Chcete-li se zaregistrovat pro tuto akci, navštivte následující adresu URL:

 

Datum a čas

14-05-2024 @ 09:00 pro
21-05-2024 @ 09:00
 

Místo konání

 

Typy událostí

 

Kategorie akce

Sdílet s přáteli

Naše sportoviště

  • Dvě tělocvičny
  • Bazén
  • Fotbalové hřiště
  • Venkovní víceúčelové hřiště
  • Fotbalové hřiště na malou kopanou