Back

Rád bádáš? Chceš se rozvíjet?

HomeRád bádáš? Chceš se rozvíjet?

Jsme školou, která chce své žáky nejen vzdělávat, ale také podporovat ve zvídavosti a touze po neustálém růstu. Tato stránka je určená všem žákům, kteří touží po více než jen běžném učebním plánu. Budeme zde s vámi sdílet odkazy na soutěže, hry a studijní materiály, které přesahují rámec běžného vyučování.

Připojte se k nám a objevujte nové světy vědění, kde je prostor pro vaši zvídavost a touhu po objevování!

Kroužky 2023/24

Jedním ze způsobů, kterým škola žáky podporuje v jejich rozvoji je nabídka různých volnočasových kroužků.

Ze sportovních aktivit v letošním roce nabízíme florbal, míčové hry zaměřené na volejbalovou přípravu a obecnou sportovní přípravu. Všechny tyto kroužky podporují fyzickou kondici a týmovou práci.
Pro tvořivé jedince jsou k dispozici dílničky, keramika a hudební hrátky, které podporují kreativitu a expresi.
Technologickým nadšencům jsou k dispozici kroužky zaměřené na programování a robotiku, podporující logické myšlení a přípravu na digitální dobu.

Aktuality

Vědomostní soutěž pro nadané žáky 3. – 5. ročník

Finále vědomostní soutěže pro nadané žáky se konalo 6. prosince. Účastníci finálového klání vzešli z třídních kol, která proběhla v jednotlivých třídách 3., 4. a 5. ročníku....
Více »

Logická olympiáda

V říjnu se 16 žáků 1. a 2. stupně zúčastnilo logické olympiády. Řešení logických úloh vyžadovalo samostatné uvažování a pohotové rozhodování. Nejlepšími řešiteli byli Vojtěch...
Více »

Inspirace

Interaktivní hra

www.vhu.cz

Kroužek digitálního rozvoje
Umělá inteligence

Doporučení pro rodiče

Kroužek Veselá věda